شما به جای حق برای یادگیری در مورد سفر آمده است


سفر می تواند یک تجربه پاداش. مهم نیست که در آن، نزدیک به خانه و یا دور بازوی خود را با برخی از اطلاعات بزرگ سفر مهم است می خواهید. مقاله زیر به برنامه ریزی کامل سفر شما کمک خواهد کرد.

هنگامی که شما در خارج از کشور سفر, انواع خاصی از اطلاعات شما در تمام اوقات حاصل کنید. آدرس، شماره تلفن، نام هتل ها و جاذبه های شما در حال بازدید آن هستید همه ذکر باید. اگر مسائل بوجود می آیند، می تواند این اطلاعات را نیاز دارید. اگر شما هر گونه مسائل در سفر خود را, آنها که به دنبال کمک.

فقط در مورد آنها تا کنون از دست رفته کنید عکس کودک خود را در کیف پول خود را نگه دارید. از دست دادن آهنگ از یک کودک می تواند بسیار ترسناک. با که گفت، بهترین به بدترین سناریو مورد آماده است. اگر شما یک عکس از کودک شما در دست است، این واقعا می تواند برای قرار دادن در جمعیت سریع تر او کمک.

خودتان به اختیار لازم در پرواز به جای شمارش در خدمات خطوط هوایی خود راحت باشد. اگر سفر خود را در حال رفتن به یک مدت پتو و بالش و هدفون خود را به ارمغان بیاورد. شما همچنین ممکن است بخواهید به فکر آوردن مواد غذایی خود را بنابراین شما می توانید غذا خوردن چه می خواهید.

سفر یک راه عالی برای آموزش اعضای خانواده خود را در راه جهان است. تا زمانی که شما محتاط، جهان در حال توسعه می تواند مکان خوبی برای دیدار و آن می توانید نمایش کودکان و نوجوانان خود را چگونه زندگی خارج از کشور خود است. رفتن خارج از کشور بهترین راه برای یادگیری در مورد فرهنگ های دیگر است. این, به نوبه خود، شما توسعه تحمل و احترام به آنها کمک می کند.

عضویت انجمن سفر و شبکه های اجتماعی. پیدا کردن جامعه همکار مسافران به اشتراک گذاشتن تجربیات و معاشرت با یکی از بهترین راه برای آماده شدن برای سفر است. این کمک خواهد کرد که شما دوستان و حتی کمک به شما در جلوگیری از اشتباه در طول سفر خود را.

سفر تحقیقات نرخ ارز قبل از شما بنابراین شما به راحتی می تواند بودجه هزینه های خود را. شما می دانید چه مقدار شما را قادر به صرف و حتی صرفه جویی در هزینه است. به این ترتیب شما جالب ترین ممکن است در حالی که اجتناب از overspending است.

اگر لذت بردن از بازدید از پارک های ملی زرق و برق دار و برنامه ریزی برای انجام چند سرمایه گذاری در گذر پارک ملی مقرون به صرفه را در نظر بگیرید. آنها فقط هزینه 50 دلار و برای استفاده در آن سال در پارک ملی هر خوب باقی می ماند.

شرکت های اجاره خودرو به طور کلی نیاز خود مستاجرها شود 18 سال سن در جوانترين; در حال حاضر شرکت هایی که نیاز به درایور به 25 سال یا مسن تر. علاوه بر این، بسیاری از اتومبیل اجاره نرخ بالاتر شارژ اگر شما زیر 25، و بیشتر نیاز به کارت اعتباری می شود در فایل. شهروندان ارشد برای اجاره اتومبیل در برخی از شهرهای مجاز نیست. سوال در مورد شرایط سنی هر زمانی که ماشین را رزرو.

در حال حاضر برخی از نکات ضروری سفر مورد بررسی و باید آماده را بیشتر از هر سفر شما را به رفتن به جلو. بیرون رفتن و دیدن مناظر امروز