راه هایی برای بهبود سفر خود قصد دارد


چه آن را برای لذت و یا کسب و کار سفر می تواند سرگرم کننده. همچنین چند دستورالعمل به دنبال و برخی از جواب ها به شما کمک کند وجود دارد. این مقاله مشاوره بزرگ است که می تواند شما را در سفر بعدی خود را شامل است. همه ایده های خود را در مورد سفر است و مشاوره در اینجا می تواند به شما کمک کند.

زمانی که در کشور های دیگر استفاده از دستگاه های خودپرداز برای پول توجیبی به جای تبادل پول نقد خود را در بانک های محلی. در اغلب موارد، بانکها و دیگر موسسات مالی قادر به مراتب بهتر نرخ مبادله است که شما را تا کنون شخصا می تواند به تنهایی است. این می تواند به شما یک تن به ذخیره کنید.

در حالی که با استفاده از کامپیوترهای عمومی در سفر بسیار محتاط باشد. اجتناب از استفاده از آنها را برای چیزهایی مانند بانکداری آنلاین و یا حساب کارت اعتباری شما. کامپیوتر عمومی می توانست یک keylogger نصب شده طوری که جنایتکاران می توانید دسترسی به اطلاعات شما بر روی آن. در حالی که که احتمالا چنین نیست, بهتر امن تر از متاسفم است.

اگر با فرزندان سفر، حفظ اخیر، رنگ تصویر آنها را با شما در تمام اوقات، فقط در مورد آنها از دست رفته تبدیل. دوری از خانه و از دست دادن فرزند چشم انداز بسیار ترسناک است. با که گفت، بهترین به بدترین سناریو مورد آماده است. داشتن یک عکس به مردم نشان می دهد که در آنها گم می تواند واقعا را تفاوت در کودک خود را به سرعت پیدا کردن.

هنگام رفتن به کشورهای خارجی، هوشمند در مورد آلرژی غذایی شود. به اندازه کافی در مورد زبان خارجی به درک اگر چیزی برای شما خطرناک باشد ممکن است یاد بگیرند. این اجازه خواهد داد که شما برای برقراری ارتباط به دیگران چه غذاهایی که شما در حال تلاش برای جلوگیری از.

حتی اگر سفر شما شامل یک پرواز طولانی متاسفانه، شما نمی تواند در خطوط هوایی برای دیدن به نیازهای شما بستگی دارد. بسته بندی خود را بالش یا پتو به هدفون را در نظر بگیرید. نسخه های هواپیمایی بسیار راحت است. شما همچنین باید مورد آوردن برخی از تنقلات با شما فکر می کنم.

هنگام سفر همیشه همراه نوعی از doorstop آورد. در حالی که شما را در هتل ناشناخته در کشور عجیب و غریب خواب این امنیت شما را افزایش می دهد. این قاچ کوچک به طور کلی مورد استفاده برای درب را باز نگه دارید، اما آنها می تواند درب بیش از حد بسته نگه دارید.

ثبت نام برای وب سایت های در حال مشاهده قیمت. این ویژگی است که بسیاری از وب سایت است. اجازه می دهد که شما یک قسمت را انتخاب کنید و به طور خودکار قیمت ساعت برای شما. زمانی که قیمت بلیط هواپیما یا خوابیدن انتظارات شما را ملاقات می کند، شما قصد دریافت هشدار. این به این معنی شما لازم نیست که نگاهی به قیمت هر روز.

اگر حیوان خانگی شما خانه را ترک نمی تواند یک هتل است که به شما این امکان را می دهد شما را به حیوان خانگی خود را با شما را پیدا کنید. بسیاری از تعطیلات حیوان خانگی دوستانه به تجربه وجود دارد. شامل برخی از تسهیلات در چشمه های معدنی حیوان خانگی و مراقبت روز. یافتن پست های که در آن شما می توانید گرفتن حیوانات خانگی خود و تمایل به انجام این کار.

در تمرین قبل از شبانه پرواز خود را دریافت کنید. پروازهای طولانی در بدن و اعصاب تلاش. نشسته بدون اینکه قادر به حرکت خود را به عقب و گرفتگی عضلات پاها خود را را می توانید. با داشتن تمرین سریع و یا حتی قبل از پرواز شما کشش، شما شانس خود را برای گرفتن این گرفتگی را کاهش است.

آماده در پیشبرد و تعویق امور در حالی که سفر. شما ممکن است هر قطعه از مشاوره در اینجا لازم نیست، اما آنها می تواند تعطیلات بعدی خود را در پای راست شروع